Viber, WhatsApp +90 530 100 42 44 Call Us Today!
Contact Us

+90 530 100 42 44

Elite Group A.Ş.

Alanya ANTALYA TURKEY

9AM-6PM

Monday-Friday

Add "CT Compare" Widget via Appearance > Widgets > Compare.

Projekt Admiral Premium Residences je vybudován jako luxusní samostatný rezidenční resort – skládající se z bytů, penthousů a vil. Zaujímá přední místo v jednom z nejvyhledávanějších tureckých pobřežních letovisek.

ADMIRAL PREMIUM se rozkládá na pozemku o rozloze 16 000 m2, z čehož pouze 25% (4 000 m2) bylo použito na stavbu rezidencí. 75% pozemku zahrnují upravené zahradní parky, chodníčky a relaxační plochy.

Pozemek, na kterém Admiral Premium leží, je také jedním z nejvyšších bodů (téměř 100m n.m.) v Konakli a jediným na kterém byl povolen rezidenční rozvoj. V okolních oblastech již nejsou žádné podobné pozemky, které budou do budoucna uvolněny pro výstavbu rezidenčních čtvrtí.

Úchvatný pohled se Vám naskytne při východu a západu slunce.

Díky kombinaci polohy, bezkonkurenčních výhledů na moře, kvality provedení interiérů a exteriérů vybudovala společnost  Elite Group jeden z nejprestižnějších a unikátních projektů v celé provincie Antalya.

Všechny rezidence mají velké balkóny nebo terasy, odkud je nádherný výhled na hladinu moře. Bytový komlex  zahrnuje nekonečný bazén, krytý bazén, aquapark a nejmodernější wellness centrum se saunou, vířivkou, solnou místností, parní lázní, a dále masážní a rehabilitační místnosti. Kromě toho je zde La Cave – gurmánská restaurace a bar, herna, squashový kurt a hlídané podzemní parkoviště.

Kromě vlastního pozemku, se na přilehlém sousedním pozemku o rozloze 10 000 m2 nachází basketbalové a tenisové kurty, minigolf, turistické stezky a relaxační prostory pro grilování.

Vybavení komplexu a infrastruktury

Elite Admiral Premium Residences  nabízí magické momenty v průběhu času a můžete si zde do nekonečna vychutnávat  veškerou krásu středomořského pobřeží.

Prémiový obytný prostor o 16 000 m2

Elite Admiral Premium Residences je investiční nabídkou od Elite Group, je projektem, který ukazuje úchvatnou krásu Alanye. Projekt je koncipován pro pětihvězdičkový životní styl a umožní vám ho prožívat se svými blízkými.

Aktivity pro děti

je zde mnoho her a aktivit, které vašim dětem budují zdravý životní styl, což významně přispívá k jejich budoucí duševní a fyzické pohodě. Mezi ně patří například aquapark, umělé kluziště, trampolína, zahradní šachy, playStation hry a nebo miniklub.

Nekonečný bazén

nekonečný bazén modré barvy, který se zřetelně mísí s tyrkysovými vodami Středozemního moře vyvolává pocit nekonečna. Unikátní zážitek z koupání, který osvěží nejenom Vaše tělo, ale i mysl.

Beach Club

pouze pro vás – vyhrazená oblast pláže označené „modrou vlajkou“, na kterou Vás dopraví tzv. pendl soukromá kyvadlová doprava na účet Elite Group. Vstup do modrých vod Středozemního moře je možný ze zlaté písečné pláže, nebo ze schůdků sestupujících z opalovacího mola. Užijte si kvalitní nabídky pití a jídla v baru plážové restaurace a nebo uspokojte svou vášeň pro vzrušení u nabídky různých vodních sportů.

Vodní park

není třeba cestovat do specializovaného aquaparku za Vaší zábavou – Admiral Elite Premium Residences má svůj vlastní Aquapark a narozdíl od jiných nebude nikdy přeplněný !

Vybavení hotelu Elite Admiral Premium Apartments

Domácí spotřebiče: všechny rezidence jsou vybaveny vestavěnými spotřebiči „Franke“ (nebo ekvivalentní značky) – lednice, pečící trouba, varná deska, odsávací ventilátor, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a pračka.
Klimatizace:  centrálně směrovaný invertorový systém „Daikin“ třídy A ve všech obývacích pokojích a ložnicích. Jedná se o nízkou hlučnost pracující s maximální energetickou účinností A***. Jednotky instalované v ložnicích mají chladící kapacitu 160/180 watt / m², zatímco v obývacích pokojích mají chladící kapacitu 110/120 watt / m²
Podlahové vytápění:  jsou jím vybaveny všechny pokoje a koupelny. Upřednostňovanou volbou je finská značka „ENSTO“, jejíž technologie je ve své třídě považována za nejlepší.

Bezpečnostní rolety: hliníkové lamelové bezpečnostní elektrické rolety – jsou instalovány na vnějších stěnách, aby se zmírnil hluk.
Vestavěné skříně:  uzamykatelná skříň z lakovaného MDF s vysokým leskem – tato skříň obsahuje kombinovanou bezpečnostní schránku.
Koupelnové doplňky:  chromovaný závěsný držák na ručníky, rohová mýdlová miska, dávkovač toaletního papíru, župany a elektrický ohřívač na ručníky.
Smart Home System:  Smart Home System je nainstalovaný ve všech jednotkách.

Elite Admiral Premium Plus Spa & Wellness

posilujte  svou energii po celý život, pro nás je Vaše každodenní pohoda velmi důležitá.
Elite Plus Spa & Wellness – v oblasti o rozloze téměř 2 000 m2, na vás čekají prostory připravené pro realizaci speciálních masáží a různých programů ve směru k péči o regeneraci a krásu Vašeho těla. Lázeňské a wellness procedury Vás oživí i omladí  nejenom na těle, ale i na duši, do budoucna se určitě stanou součástí  Vašeho života.

Masážní místnost

poslouchejte své tělo a svěřte se našim profesionálům do jejich zkušených rukou. K dispozici je široký výběr procedur včetně klasické masáže, aromaterapie, reflexologie a dalších procedur specifických pro turecký region.

Solná místnost

stropy a stěny jsou kompletně pokryté solí – při půlhodinové relaxaci pocítite změnu kvality ovzduší. Solné místnosti jsou uznávanou terapií respiračních onemocnění, odstraňují znečišťující látky v těle a tělo regenerují.

Ledová fontána

Zdraví, kondice a vitalita – prvními dvěma kroky na vaší cestě k pocitu osvěžení jsou turecké lázně a sauna – třetí je ledová fontána! Nanesete na sebe led a pocítíte okamžité zrychlení průtoku krve ve Vašem těle – budete se cítit svěží a jako znovuzrozený.

Refresh Your Body And Soul

Dnešní život je velmi rychlý a je velmi důležité věnovat a najít si čas k relaxaci a zvyšení energetické hladiny – jedním z nejlepších řešení je využítí jacuzzi.

Elite Admiral Premium VIP Spa Center

Vám nabízí soukromou zónu k opětovnému získání zdraví a krásy. Vy i Vaši hosté si máte možnost dopřát  ty nejlepší procedury v naprostém soukromí. Tato soukromá zóna se nachází v sousedství hlavních lázní.

Nechte se rozmazlovat v tradiční turecké lázňi nebo využijte aromaterapeutické procedury a masáže. Případně můžete využít relax v sauně nebo parní lázni.

Ať už si vyberete jakoukoli službu, náš profesionální a kvalifikovaný tým Vám bude vždy .