Viber, WhatsApp +90 530 100 42 44 Call Us Today!
Contact Us

+90 530 100 42 44

Elite Group A.Ş.

Alanya ANTALYA TURKEY

9AM-6PM

Monday-Friday

Add "CT Compare" Widget via Appearance > Widgets > Compare.

Oops...
Slider with alias why_alanya not found.

Program inspekčních výletů

je pro jednotlivce nebo páry. Váš specializovaný konzultant bude s vámi na každém kroku!

Už jste někdy uvažovali o koupi nemovitosti v Turecku?

Zveme vás do Alanya, letoviska číslo jedna v Turecku, ideální destinace pro zahraniční investory.

Alanya „Perla turecké riviéry“, je pulzující kosmopolitní letovisko na jižním pobřeží Středozemního moře, se svými moderními hotely, historickými mešitami, pulzujícími nočními kluby, malebnými dlážděnými ulicemi, upravená nákupní centra a historické starověké ruiny. Alanye, letovisko, které nabízí něco pro každého.

Přijeďte si prohlédnout tuto nádhernou část Turecka a dozvědět se něco o jeho historii a kultuře. Upřímně věříme, že stejně jako mnoho jiných se do Alanya zamilujete a vážně budete přemýšlet o možné investici do nákupu nemovitosti právě zde.

Den 1

Den 1

Transfer z letiště do místa ubytování, prohlídka města Alanya, prezentace v kanceláři společnosti, diskuse o rozpočtu, vašich specifických potřebách a požadavcích a výběru nejvhodnějšího projektů.

Den 2

Den 2

Prohlídka projektů označených jako nejvhodnější pro vás. Pak následuje příjemný oběd a poté bychom Vás seznámili v obecné rovině o právních procesech souvisejících s koupí nemovitosti v Turecku.

Den 3

Den 3

V případě, že se rozhodnete pro nákup nmovitosti tak bychom zahájili tzv. proces nákupu – platební podmínky, žádost o úvěr (pokud budete požadovat) a formalizaci kupní smlouvy.

Inspekční výlet vám nabídne osobní prohlídku nabízených bytových projektů, které v současné době skupina Elite nabízí. K dispozici Vám bude rozsáhlé portfolio nemovitostí. Vaši návštěvu přizpůsobíme dle vašich specifických požadavků a a předběžné výše Vašeho možného investičního rozpočtu.

Koupě nemovitosti, ať už doma nebo v zahraničí, je vážná věc a nelze ponechat nic náhodě. Lidé jsou ovlivňováňi pochybnou online reklamou. Nic z toho však nenahradí osobní návštěvu a představení projektu přímo na místě!

Mluvíme vaším jazykem! – naši profesionální poradci vám poskytnou veškeré rady a informace, abyste se mohli rozhodnout správně.

Po téměř 30 letech se snažíme poskytovat svým stávajícím i budoucím klientům ta nejlepší řešení při rozhodování pro investice do námi realizovaných bytových projektů. Nikdy jsme neohrozili naše zásady „bezpodmínečná spokojenost zákazníka“

Jak bylo zmíněno výše, do Alanye jste pozváni  jako host naší společnosti Elite Group. Vaše bezplatná inspekční návštěva, není v žádném případě podmíněna povinností nákupu nemovitosti.

Elite Group – působí v oboru téměř 30 let a předal  více než 2000 nemovitostí spokojeným klientům.

Nabízíme Vám profesionální management a vyškolený, kvalifikovaný personál.

Máme dlouhodobě uzavřená strategická obchodní partnerství s několika specialisty v oblasti nemovitostí.

Nabízíme unikátní příležitosti pro soukromé i firemní investory.

Všichni investoři by si měli vybírat zkušené a certifikované profesionální partnery, kterým mohou důvěřovat , kteří jim budou pomáhat při výběru nejvhodnějších a nejziskovějších investičních příležitostí  a vést je všemi úskalími při jejich realizaci.

Naši zkušení pracovníci vám poskytnou součinnost v souvislosti s pořízením nemovitosti a veškeré příslušné poprodejní a poradenské služby. Zarezervujte si inspekční výlet hned teď – začátek k získání Vašeho vysněného domu na slunci. Můžete nás kdykoli kontaktovat pomocí níže uvedených informací.